Co zrobić gdy wypłata dojdzie z opóźnieniem?


Dinaro.pl Porównywarka Finansowa

Freelancerzy, czyli osoby pracujące w wolnych zawodach, mają naprawdę ciężkie życie. Ktoś, kto sam dla siebie jest sterem i żeglarzem, w twardym świecie biznesu i pracy polegać może wyłącznie na sobie. Klienci nie zawsze wywiązują się z wcześniejszych umów i nieoczekiwanie okazać się może, że należność za wykonanie usługi zamiast pojawić się w określonym terminie, prawdopodobnie dojdzie do nas z opóźnieniem. Wtedy można wywrócić całe biuro do góry nogami lub liczyć na cud, ze po wyjściu z pracy na chodniku czekać będzie na nas choćby 100 zł, zgubione przez kogoś. Są jednak lepsze i pewniejsze sposoby. Zaliczyć możemy do nich pożyczki gotówkowe oraz nisko oprocentowane kredyty na określony czas. Tego rodzaju produkty finansowe reklamowane są już od jakiegoś czasu w telewizji, radiu, a także w sieci, nie wszyscy mają do nich zaufanie. A naprawdę nie ma się czego bać. Tego rodzaju kredyty mają naprawdę niskie oprocentowanie i nawet, jeśli spóźnimy się kilka dni ze spłatą, odsetki narosną nam w stopniu minimalnym, bez dramatycznych szkód dla naszych portfeli.

Pożyczka zamiast wypłaty – i tak się zdarza…

W chwili, gdy już wiemy, że w piątek wieczorem nie ma szans, aby wypłata na naszym koncie została zaksięgowana, nie pozostaje nic innego, niż wejść na stronę rzetelnej i sprawdzonej firmy pożyczkowej , gdzie sami będziemy mogli wybrać sobie kwotę należności, jaka nas interesuje. Pożyczyć można już od 200 złotych. Jeśli zależy nam na tym, aby przeżyć do poniedziałku, gdy już na koncie pojawią się pieniądze w ramach wypłaty, możemy pobrać symboliczną pożyczkę. Jeśli jednak planowaliśmy pilny wyjazd, ważne spotkanie niosące ze sobą koszty, wybrać możemy wyższą kwotę. Wszystko regulujemy dzięki przesuwanemu mechanizmowi na podziałce kwot kredytu. Od razu widzimy też całkowitą kwotę do zapłaty, bez żadnych ukrytych kosztów. Dzięki temu, siedząc przed monitorem komputera, możemy na spokojnie podjąć decyzję. Po wprowadzeniu danych osobowych i wszystkich niezbędnych informacji, odczekać powinniśmy kilkanaście minut, aby pieniądze zasiliły nasze konto. Potem jesteśmy już gotowi do realizacji wszystkich uzgodnionych, ale ograniczanych przez tymczasowy brak gotówki planów.

Spłacanie pożyczek chwilówek

Łatwiej wziąć, trudniej oddać – jak to się często słyszy od wszystkich sceptyków. Pożyczki krótkoterminowe mają jednak tą zaletę, że można je spłacać nie tylko od razu, w jednej kwocie wraz z odsetkami, ale także w ratach, jeśli przeceniliśmy nasze możliwości i nagle okazuje się, że za jednym zamachem nie da się spłacić całości należności. Banki oraz instytucje pozabankowe są naprawdę wyrozumiałe dla całego szeregu sytuacji, jakie na drodze spłaty kredytów i pożyczek spotkać mogą każdego z nas. Jeśli nie możemy spłacić wszystkiego od razu, dobrze będzie skontaktować się z instytucją pożyczkową przez mail lub telefonicznie. Pokażemy tym samym, że nie unikamy spłaty, a wręcz przeciwnie, że jesteśmy klientem godnym zaufania i podchodzącym na poważnie do zaciągniętego zobowiązania.

Dodaj komentarz